Lietošanas noteikumi

1. Vispārīga informācija 
Esam ļoti priecīgi, ka ienācāt mūsu mājaslapā www.tutaslietas.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Šeit pieejamā informācija paredzēta tam, lai nodrošinātu jums patīkamu iepirkšanos Tutas veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegādātos "Tutas lietu" produktus, jums jāizlasa,  jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir SIA "Ausma Media" , reģistrācijas numurs . 40203194571, uzņēmuma adrese –  Krišjāņa Barona iela 28A-9, Rīga, LV-1011, Latvija.
ja jums radušies jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties rakstot uz e-pasta adrese [email protected] Viss saturs, kas publicēts šajā mājaslapā ir SIA "Ausma Media" īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. 

2. Lietošana
Lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros jūs iesaistāties ar SIA "Ausma Media" (turpmāk tekstā  "Ausma Media", „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

3. Datu aizsardzība
Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Informācija par klientu nepieciešama, lai piedāvātu vislabāko klientu apkalpošanu un  izpildītu pasūtījumus. Mēs saglabājam jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai apstrādātu saņemto pasūtījumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo informāciju, kā piemēram, Jūsu vārdu, adresi u.c., kuru jūs mums atklājat, un tā netiks nodota trešajām personām. Visa informācija vienmēr būs drošībā, jo mēs uzturam stingrus datu drošības standartus. Ikviens maksājums tiks kriptēts izmantojot SSL tehnoloģiju, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu tiešsaistes darījumu drošību. Tā nodrošina būtiskas savstarpējās autentifikācijas funkcijas, datu kriptēšanu un neaizskaramību drošiem darījumiem. 

4. Cenu politika
Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija SIA "Tuta Media" interneta veikalā ir mainīgas. 

5. Vecuma ierobežojumi
Lai iepirktos "Tuta Media" interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam. 

6. Krāsas
Mēs esam centušies pēc iespējas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora monitora izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas. 

7. Pasūtīšana un apmaksa
Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā varat veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai American Express bankas kartēm. Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 29717959. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai jums palīdzētu. Mēs nenododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā. 

8. Noteikumu izmaiņas
"Ausma Media" var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparedzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Drošības noteikumi pēdejo reizi tika atjaunoti 2019. gada 31. janvārī. 

9. Piegādes informācija 
Piegādes veidi. 
Mēs ar prieku Jums piedāvāsim piegādi, kuru nodrošina AS Latvijas Pasts un Omniva pakomāti. Parasti pasūtījumi tiek izsūtīti 2-5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījuma piegādes laiks ir 2-3 dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas. Laikā, kad notiek izpārdošana, piegādes laiks ir 5-10 dienas. Pasūtījums tiks piegādāts uz adresi, kuru Jūs norādījāt veicot pirkumu "Tutas lietas" mājaslapā. Neskatoties uz to, ka var rasties dažādas kavēšanās iemesli, mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi noteiktajā laikā, dažreiz ir iespējami kavējumi. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu.
Piegādes cenas. Piegāde Latvijā 3€. Piegāde ārzemēs 10€

10. Preču atgriešana
SIA "Ausma Media" komanda cenšas apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu reti izņēmumi. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. SIA "Ausma Media" pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected] Pēc apstiprinājuma sūtiet preci uz adresi: SIA "Ausma Media" , reģistrācijas numurs . 40203194571, uzņēmuma adrese –  Ūdens iela 12 - 36, Rīga, LV-1007, Latvija,  norādot vai preci vēlaties samanīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

 

0

Pirkumu grozs