TUTAS koncerttūre pa desmit Latvijas pilsētām

Šovasar Tutai patīk ceļot, tāpēc viņa pošas savā pirmajā lielajā koncerttūrē ar nosaukumu "Vasaras ceļojums", kas muzikālā ceļojumā vedīs pašus mazākos klausītājus.

Koncertos skanēs oriģināldziesmas no seriāla “Tutas lietas”, kas vedīs gan uz jūru, gan mežu, gan vecmāmiņas dārzu, gan Čučumuižu. Koncertā Tutai pievienosies arī viņas draugi – lielā Lapsa, Feneks, mūziķu grupa, kā arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste, dziedātāja un pianiste Laura Polence.

15.aug. plkst. 12.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē. NOSLĒDZIES
20.aug. plkst. 13.00; 16.00; 18.00 Valmierā, Jāņparkā; NOSLĒDZIES
24.aug. plkst. 15:00;18.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē; NOSLĒDZIES
28.aug. plkst. 13.00; 16.00; 18.00 Rēzeknē, koncertzālē “Gors”; NOSLĒDZIES
29.aug. plkst. 16.00; 18.30 Ventspils, Teātra namā "Jūras vārti"; NOSLĒDZIES
1.sept. plkst. 15:00; 18.00 Jelgavā, koncertzālē “Mītava”;  NOSLĒDZIES
2.sept. plkst. 16.00 Siguldas pilsdrupu estrādē;  NOSLĒDZIES
3.sept. plkst. 16.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē;  NOSLĒDZIES
4.sept. plkst. 11:00; 13.00; 16.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. NOSLĒDZIES
5.sept. plkst. 14.00; 16:30 Rīgā, "Hanzas Peronā".  NOSLĒDZIES
18.sept. plkst. 11:00; 14:00; 16:30; 19:00 "Hanzas Peronā". IZPĀRDOTS
19.sept. plkst. 11:00; 14:00; 16:30; 19:00 "Hanzas Peronā".
IZPĀRDOTS

Koncerts ilgs 45 minūtes. Pasākumā varēs iegādāties "Tutas lietu" rotaļlietas, grāmatas, mūzikas albumus un nofotografēties kopā ar lielo Lapsu un Feneku.

Informācija koncerta apmeklētājiem

Koncerti notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Ienākšana koncertā (visiem, izņemot bērniem līdz 12 gadu vecumam) tikai ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

  • ir vakcinējusies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19;
  • veikusi maksas laboratorisko testēšanu (vairāk info šeit
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests). Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna aizsegu, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam. Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma!

Tutas lietas x Hebe vasaras apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar organiska bērnu abģērba zīmolu Hebe radījuši vasarīgu un kvalitatīvu apģērbu kolekciju. Kolekcijā ietilpst legingi, topi, džemperi, svārki, šorti, sarafāns, kleita un bodijs.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.


Tutas īslaicīgie tetovējumi

Tutas lietas uz tavām kājām, rokām, muguras un vēdera - Tutas īslaicīgie tetovējumi.  Tie būs burvīgs papildinājums vēl krāsainākām ballītēm, neaizmirstamākiem piedzīvojumiem un vienkārši jautrākām ikdienas gaitām.

Uz A5 loksnes ir izvietots 41 krāsains tetovējums ar varoņiem un lietām no bērnu raidījuma “Tutas lietas”. Tos ir vienkārši uzlīmēt uz ādas, un tie turēsies līdz pat piecām dienām.

Tutas lietas x Hebe apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar Latvijas bērnu apģērbu zīmolu "Hebe" radījuši mīļu un kvalitatīvu apģērbu kapsulas kolekciju bērniem, ko rotā seriāla varone Lapsiņa un zig-zaga ornaments, kas uz vēdera ir pašai Lapsai. Kolekcijā ietilpst bodiji, legingi, topi, kleitas un džemperis.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.

Tutas koncerta foto albums

Foto: Uldis Bertāns

Tutas un Lapsas koncerts

2020. gada septembrī kultūras un izklaides centrā "Hanzas perons" notika pieci bērniem paredzēti mūzikas koncerti, kuros Tuta un Lapsa aicināja savus mazos skatītājus kopīgi nosvinēt jaunā mācību un rotaļu gada sākumu.

Koncertā Tuta un Lapsa dziedāja un dejoja kopā ar Tutas dziesmu autori – komponisti, pianisti un dziedātāju Laura Polenci. Uz skatuves kopā ar viņām bija arī dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī mūziķi Staņislavs Judins (kontrobass), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Rihards Goba (ģitāra, ukulele). Koncerts tapa sadarbībā ar "Koncerts pirmajā rindā".

0