TUTAS koncerttūre pa desmit Latvijas pilsētām

Šovasar Tutai patīk ceļot, tāpēc viņa pošas savā pirmajā lielajā koncerttūrē ar nosaukumu "Vasaras ceļojums", kas muzikālā ceļojumā vedīs pašus mazākos klausītājus.

Koncertos skanēs oriģināldziesmas no seriāla “Tutas lietas”, kas vedīs gan uz jūru, gan mežu, gan vecmāmiņas dārzu, gan Čučumuižu. Koncertā Tutai pievienosies arī viņas draugi – lielā Lapsa, Feneks, mūziķu grupa, kā arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste, dziedātāja un pianiste Laura Polence.

Koncerts ilgs 45 minūtes. Pasākumā varēs iegādāties "Tutas lietu" rotaļlietas, grāmatas, mūzikas albumus un nofotografēties kopā ar lielo Lapsu un Feneku.

15. aug. plkst. 12.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē. BIĻETES ŠEIT
20.aug. plkst. 13.00; 16.00; 18.00 Valmierā, Jāņparkā; BIĻETES IZPĀRDOTAS
24.aug. plkst. 18.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē; BIĻETES ŠEIT
28.aug. plkst. 13.00; 16.00; 18.00 Rēzeknē, koncertzālē “Gors”; BIĻETES ŠEIT
29.aug. plkst. 16.00; 18.30 Ventspils, Teātra namā "Jūras vārti"; BIĻETES ŠEIT
1.sept. plkst. 18.00 Jelgavā, koncertzālē “Mītava”.  BIĻETES ŠEIT
2.sept. plkst. 16.00 Siguldas pilsdrupu estrādē. BIĻETES ŠEIT
3.sept. plkst. 16.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē. BIĻETES ŠEIT
4.sept. plkst. 13.00; 16.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. BIĻETES ŠEIT
5.sept. Rīgā, Hanzas Peronā (laiks tiks precizēts).  BIĻETES DRĪZUMĀ

Informācija koncerta apmeklētājiem:

Koncerti notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

- ir vakcinējušies pret Covid-19;
- ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests). Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Tutas lietas x Hebe vasaras apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar organiska bērnu abģērba zīmolu Hebe radījuši vasarīgu un kvalitatīvu apģērbu kolekciju. Kolekcijā ietilpst legingi, topi, džemperi, svārki, šorti, sarafāns, kleita un bodijs.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.


Tutas īslaicīgie tetovējumi

Tutas lietas uz tavām kājām, rokām, muguras un vēdera - Tutas īslaicīgie tetovējumi.  Tie būs burvīgs papildinājums vēl krāsainākām ballītēm, neaizmirstamākiem piedzīvojumiem un vienkārši jautrākām ikdienas gaitām.

Uz A5 loksnes ir izvietots 41 krāsains tetovējums ar varoņiem un lietām no bērnu raidījuma “Tutas lietas”. Tos ir vienkārši uzlīmēt uz ādas, un tie turēsies līdz pat piecām dienām.

Tutas lietas x Hebe apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar Latvijas bērnu apģērbu zīmolu "Hebe" radījuši mīļu un kvalitatīvu apģērbu kapsulas kolekciju bērniem, ko rotā seriāla varone Lapsiņa un zig-zaga ornaments, kas uz vēdera ir pašai Lapsai. Kolekcijā ietilpst bodiji, legingi, topi, kleitas un džemperis.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.

Tutas koncerta foto albums

Foto: Uldis Bertāns

Tutas un Lapsas koncerts

2020. gada septembrī kultūras un izklaides centrā "Hanzas perons" notika pieci bērniem paredzēti mūzikas koncerti, kuros Tuta un Lapsa aicināja savus mazos skatītājus kopīgi nosvinēt jaunā mācību un rotaļu gada sākumu.

Koncertā Tuta un Lapsa dziedāja un dejoja kopā ar Tutas dziesmu autori – komponisti, pianisti un dziedātāju Laura Polenci. Uz skatuves kopā ar viņām bija arī dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī mūziķi Staņislavs Judins (kontrobass), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Rihards Goba (ģitāra, ukulele). Koncerts tapa sadarbībā ar "Koncerts pirmajā rindā".

0
 .