Tutas Ziemassvēktu koncerts

Ziemassvētku laikā Tuta aicina savus draugus uz Ziemassvētku koncertu "Piparkūku sirds", kas notiks četrās Latvijas pilsētās. 

 • 20. decembrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars” plkst. 13:00, 15:30 un 18:00
  Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.
 • 26. decembrī Rīgā, Nacionālajā teātrī plkst. 11:00, 13:30, 16:00 un 18:30
  Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.
 • 27. decembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” plkst. 13:00, 15:30 un 18:00
  Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.
 • 30. decembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecība “Gors” plkst. 13:00, 15:30 un 18.00
  Biļetes nopērkamas latgalesgors.lv, bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.
 • 2. janvārī Rīgā, Nacionālajā teātrī plkst. 11:00, 13:30, 16:00 un 18:30
  Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.

* Koncerts notiks t.s. "zaļajā režīmā"  to varēs apmeklēt pieaugušie ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus.
** Koncerts paredzēts bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Ieejas biļetes uz koncertu nepieciešamas ikvienam bērnam, neatkarīgi no vecuma. Koncerta ilgums: 50 min

BUJ PAR TUTAS KONCERTIEM

Tutas koncertu apmeklētāju biežāk uzdotie jautājumi

Par Covid-19 sertifikātiem

Pasākums notiks t.s. “zaļajā režīmā”, kas šobrīd arī ir vienīgā pieļaujamā pasākumu forma. Tas nozīmē, ka koncertu varēs apmeklēt pieaugušie ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Šeit atradīsiet sīkāku informāciju par digitālajiem Covid-19 sertifikātiem šeit.

Vai koncertā jāvelk maska?

Visiem apmeklētājiem, sākot no 7 gadu vecuma jālieto mutes un deguna aizsegs. Noteikumi nenosaka, kāda maska tieši jālieto.

Vai bērniem arī jāvelk maskas?

Sveiki! Maskas jāvelk visiem apmeklētājiem, sākot no 7 gadu vecuma. Bērni līdz 7 gadu vecumam maskas var nevilkt.

Vai bērns koncertu varēs apmeklēt ar pieaugušo, kas nav vecāks?

Bērns uz pasākumu var doties ne tikai ar vecākiem, bet arī ar citu pieaugušo, kas var uzrādīt sertifikātu par pabeigtu vakcinācijas kursu vai pārslimošanas faktu.

Vai varēs ievest bērnu ratus?

Ēkā būs iespējams iebraukt ar ratiem, bet koncerta laikā tie būs jāatstāj ārpus zāles.

Cik ilgs būs koncerts?

Koncerta ilgums būs aptuveni 50 minūtes. Lūdzam uz koncertu ierasties laikus.

Vai iespējams samainīt vai atgriezt biļeti?

Nē, “Biļešu paradīzē” neļauj biļetes ne samainīt (pret citu datumu, laiku, vietu), ne arī piedāvā atgriezt atpakaļ naudu. Ja paši netiekat uz koncertu, uz ko nopirkta biļete, iesakām to pašu spēkiem pārdot kādam citam gribētājam. Tikai atcerieties, ka tādā gadījumā nepieciešams arī nomainīt biļetes īpašnieka vārdu un datus.

Vai pieaugušajiem sertifikāta vietā der negatīvs Covid-19 tests? 

Nē, pieaugušajiem šoreiz tests nederēs, jo pasākums notiks t.s. “zaļajā režīmā”, kas šobrīd arī ir vienīgā pieļaujamā pasākumu forma. Tas nozīmē, ka koncertu varēs apmeklēt pieaugušie ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Šeit atradīsiet sīkāku informāciju par digitālajiem Covid-19 sertifikātiem šeit.

Par biļetēm zīdaiņiem un bērniem, kas var sēdēt klēpī

Tā kā mūsu galvenā auditorija lielākoties ir mazi bērni, biļetes ir jāpērk katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. Tāpat arī šobrīd, vadoties pēc Covid-19 noteikumiem, katram apmeklētājam ir nepieciešama personalizēta sēdvieta, lai varētu nokontrolēt apmeklētāju skaitu pasākumā.

Vai ir iespējams sēdēt trīs/četriem cilvēkiem kopā?

Pēc šī brīža noteikumiem blakus sēdvietās var atrasties ne vairāk kā 2 personas, un starp katrām divām sēdvietām ir jābūt divu metru distancei. Jūs varat iegādāties 2 sēdvietas + 1 vai 2 ar divu metru distanci, kas būs turpat netālu.

Vai ir iespējams nomainīt biļetes īpašnieku?

Tas ir iespējams, bet pirms tam obligāti ir jāveic atkārtota biļešu personalizācija. Nomainīt biļešu personalizācijas datus iespējams “Biļešu paradīzes” mājaslapā. Pēc pārpersonalizācijas veikšanas biļetes ar atjaunotu informāciju netiek sūtītas uz e-pastu. Tās var atkārtoti lejuplādēt pircēja bilesuparadize.lv profilā, sadaļā "Jūsu veiktie pirkumi". Savukārt, ja biļetes iegādātas kasē, tad nesatraucieties par to, ka uz biļetes paliks vecais vārds – svarīgākais, ka organizatoriem būs pieejami aktuālie dati.

Vai bērnam nepieciešams Covid-19 sertifikāts vai tests?

Pasākums notiks t.s. “zaļajā režīmā”, kas šobrīd arī ir vienīgā pieļaujamā pasākumu forma. Tas nozīmē, ka koncertu varēs apmeklēt pieaugušie ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Šeit atradīsiet sīkāku informāciju par digitālajiem Covid-19 sertifikātiem: šeit

Vai koncertā varēs nopirkt lapsas?
Jā! Pirms un pēc koncerta darbosies Tutas lietu veikaliņš, kurā varēs nopirkt Lapsu, Feneku, Āpsīti, Zelta un Sudraba lapsu, kā arī Tutas dziesmu mūzikas albumus, Tutas grāmatiņas, ziepes, tetovējumi utt. Šeit vairāk informācijas par mūsu produktiem: šeit.

Cik maksās rotaļlietas?

Cenas rotaļlietām, grāmatām un diskiem būs tādas pašas kā mūsu interneta veikalā. Tās varat apskatīt šeit. Bet koncertā nebūs iespējams iegādāties komplektus.

Vai Tutas veikaliņā varēs norēķināties ar maksājumu karti?

Jā, varēs norēķināties ar karti.

Vai varēs nofotografēties ar Tutu?

Nē, ar Tutu diemžēl nevarēs nofotografēties, bet pirms un pēc koncerta varēs nofotografēties ar Lielo lapsu.

Vai būs iespējams Tutai uzdāvināt puķes un apsveikumus?

Būs iespējams nodot Tutai puķes un apsveikumus, bet, lai mazinātu pulcēšanos un netraucētu koncerta norisi, lūdzam, tos pirms vai pēc koncerta nodot īpašajā Tutas apsveikumu stendā. Puķes un apsveikumus Tutai rokās iedot iespējams nebūs.

Par Ziemassvētku koncertu

Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi Tutas lietām savās mājās. Šogad Ziemassvētku laiks pielavījies nemanot, eglīte ir skaisti izpušķota, gaiss smaržo pēc siltām piparkūkām, aiz loga lidinās sniegpārsliņas, bet zem egles, nez no kurienes, uzradies liels maiss. Nez kurš to tur ir nolicis? Varbūt tas bija pasaulē mazākais rūķītis? To Tuta kopā ar saviem draugiem mēģinās noskaidrot!

Tutas Ziemassvētku koncertā “Piparkūku sirds” bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām. Koncertā piedalīsies arī visu Tutas dziesmu autore, talantīgā Amsterdamā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Laura Polence. Muzikālo sastāvu papildinās – dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Ernests Mediņš (perkusijas). Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

Tutas lietas x Hebe jaunā ziemas kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar Latvijas bērnu apģērbu zīmolu "Hebe" radījuši apģērbu kolekciju bērniem, ko rotā seriāla varoņi — Lapsa, Feneks, Tuta, Zelta lapsa un Āpsītis. Kolekcijā ietilpst topi, džemperi, kleitas un legingi. Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.

Tutas vasaras koncerttūre

Šovasar Tutai patīk ceļot, tāpēc viņa pošas savā pirmajā lielajā koncerttūrē ar nosaukumu "Vasaras ceļojums", kas muzikālā ceļojumā vedīs pašus mazākos klausītājus.

Koncertos skanēs oriģināldziesmas no seriāla “Tutas lietas”, kas vedīs gan uz jūru, gan mežu, gan vecmāmiņas dārzu, gan Čučumuižu. Koncertā Tutai pievienosies arī viņas draugi – lielā Lapsa, Feneks, mūziķu grupa, kā arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste, dziedātāja un pianiste Laura Polence.

Tutas lietas x Hebe vasaras apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar organiska bērnu abģērba zīmolu Hebe radījuši vasarīgu un kvalitatīvu apģērbu kolekciju. Kolekcijā ietilpst legingi, topi, džemperi, svārki, šorti, sarafāns, kleita un bodijs.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.

Tutas lietas x Hebe apģērbu kolekcija

"Tutas lietas" sadarbībā ar Latvijas bērnu apģērbu zīmolu "Hebe" radījuši mīļu un kvalitatīvu apģērbu kapsulas kolekciju bērniem, ko rotā seriāla varone Lapsiņa un zig-zaga ornaments, kas uz vēdera ir pašai Lapsai. Kolekcijā ietilpst bodiji, legingi, topi, kleitas un džemperis.

Kolekciju vari iegādāties Hebe interneta veikalā vai veikalā "Hebe.Concept" Rīgā, Stabu ielā 21a.

Tutas koncerta foto albums

Foto: Uldis Bertāns

Tutas un Lapsas koncerts

2020. gada septembrī kultūras un izklaides centrā "Hanzas perons" notika pieci bērniem paredzēti mūzikas koncerti, kuros Tuta un Lapsa aicināja savus mazos skatītājus kopīgi nosvinēt jaunā mācību un rotaļu gada sākumu.

Koncertā Tuta un Lapsa dziedāja un dejoja kopā ar Tutas dziesmu autori – komponisti, pianisti un dziedātāju Laura Polenci. Uz skatuves kopā ar viņām bija arī dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī mūziķi Staņislavs Judins (kontrobass), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Rihards Goba (ģitāra, ukulele). Koncerts tapa sadarbībā ar "Koncerts pirmajā rindā".

0

Pirkumu grozs