Tutas un Lapsas koncerts

2020. gada septembrī kultūras un izklaides centrā "Hanzas perons" notika pieci bērniem paredzēti mūzikas koncerti, kuros Tuta un Lapsa aicināja savus mazos skatītājus kopīgi nosvinēt jaunā mācību un rotaļu gada sākumu.

Koncertā Tuta un Lapsa dziedāja un dejoja kopā ar Tutas dziesmu autori – komponisti, pianisti un dziedātāju Laura Polenci. Uz skatuves kopā ar viņām bija arī dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī mūziķi Staņislavs Judins (kontrobass), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Rihards Goba (ģitāra, ukulele). Koncerts tapa sadarbībā ar "Koncerts pirmajā rindā".

Tuta un viņas draudzene Lapsa šoreiz aicināja iepazīt pasauli caur dziesmām. Koncertā skanēja oriģināldziesmas no bērnu iemīļotā seriāla "Tutas lietas" – gan tās, kas izdotas albumā "Tutas dziesmas", kurš ieguvis Zelta Mikrofonu kā gada labākais mūzikas albums bērniem, gan arī pašas jaunākās Tutas dziesmas – Feneka dziesmiņa, Čučumuižas dziesmiņa, dziesma par ielas šķērsošanu un daudzas citas.

Paldies visiem, kas bija ar mums šajā brīnišķīgajā notikumā! Tā kā skatītāju atsaucība bija milzīga, noteikti jau tuvākajā laikā tiks plānots vēl kāds Tutas un Lapsas mūzikas koncerts. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai "Tutas lietas" sociālo tīklu kontos.

Koncerta foto albums

Foto: Uldis Bertāns

0
 .